Szanowni Państwo,

PODZIĘKOWANIA

Jak co roku w miesiącu październiku, na moje subkonto w Fundacji Avalon wpłynęły środki z 1% podatku za 2015 r. Wśród darczyńców jest wiele osób, które wspomagają mnie od początku. Jest również grupa darczyńców, którzy chcą pozostać anonimowi i nie podają swoich nazwisk. Dlatego z tego miejsca, pragnę podziękować wszystkim osobom, które przekazały 1% podatku za 2015 r. na moje leczenie. Dzięki Państwa wsparciu mogę nadal prowadzić rehabilitację, uczyć się i aktywnie żyć.
Jeszcze raz dziękuję za okazaną mi życzliwość oraz życzę pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Z wyrazami szacunku
Kacper Kukawka

Od najmłodszych lat fascynowałem się motoryzacją. Kilka dni przed 18-stymi urodzinami miałem wypadek motocyklowy. W wyniku upadku doznałem złamania kręgosłupa w odcinku piersiowym, uszkodzeniu uległ także rdzeń kręgowy. Od tego czasu jestem osobą niepełnosprawną ruchowo i poruszam się na wózku inwalidzkim. Codzienna, regularna rehabilitacja pozwala mi na zachowanie dobrej kondycji i prowadzenie aktywnego życia. Jestem studentem Inżynierii Środowiska na Politechnice Poznańskiej.
Lubię aktywnie spędzać wolny czas. Od dwóch lat uprawiam narciarstwo alpejskie dla osób na wózkach, na tzw. mononarcie. Chciałbym również spróbować swoich sił w jeździe na handbike’u (tj. na rowerze napędzanym rękoma). Są to dyscypliny paraolimpijskie.                          

Prowadzone w wielu miejscach na świecie badania nad regenerację rdzenia kręgowego oraz bioinżynieria, dają osobom takim jak ja nadzieję na powrót do zdrowia i polepszenie warunków życia. Dzięki mojej rodzinie i przyjaciołom nie tracę nadziei na powrót do sprawności.
Nie jestem sam, ale potrzebuję także Twojej pomocy.

Kacper Kukawka

I Ty możesz Pomóc !

Dzięki mojej rodzinie i przyjaciołom nie tracę nadziei na powrót do sprawności. Nie jestem sam, ale potrzebuję także Twojej pomocy.

Jak przekazać 1 % podatku

1

Wypełnij zeznanie podatkowe PIT

2

Wypełnij rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO
W tej rubryce wpisz następujące dane : numer KRS: 0000270809

3

WAŻNE: wypełnij rubrykę INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE wpisując KACPER KUKAWKA, 1022 (zobacz) Instrukcja Ulotka

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj64
mod_vvisit_counterWczoraj91
mod_vvisit_counterTen tydzień721
mod_vvisit_counterTen miesiąc3323
mod_vvisit_counterWszystkie112215